Чотири нагороди привезли з Києва наші кадети

Скрольте вниз

23 лютого в Києві пройшов перший в 2024 році Чемпіонат України з дзюдо. Змагалися кадети, спортсмени не старше 18 років.
Збірна Дніпропетровської області завоювала 9 медалей, та отримала командний кубок за 3 місце в медальному заліку.

Чотири нагороди в скарбничку обласної команди поклали представники спортивного клубу "Дзюдо Дніпро".
У дівчат відразу три представниці синельниківського відділення СК "Дзюдо Дніпро" фінішували в призах.

Чемпіонкою в -40 кг стала Анна Макушок, срібною призеркою в -44 кг - Олександра Симоненко, а бронзовою медалісткою в -48 кг - Ярослава Недвіга.
Тренують дівчат Олена та Олександр Недвіги.

У хлопців бронзовим призером у вазі -73 кг став вихованець тренерської групи: Георгій Гавриш, Григорій Король, Богдан Мунтян Єгор Баленко.

Вітаємо наших спортсменів, їх тренерів та бажаємо вдалого продовження сезону!