Дар'я Доля та Катерина Човгун з медалями Кубку України

Скрольте вниз

2 травня в Києві визначились переможці та призери одного з двох головних національних стартів року - Кубку України серед чоловіків та жінок. Змагання зібрали 315 учасників з 20 регіонів України та міста Київ.
Збірна Дніпропетровщини виборола 10 нагород та друге місце медального заліку.

Серед тих, хто підіймався на подіум за нагородою були й представниці спортивного клубу "Дзюдо Дніпро".

У ваговій категорії -78 кг срібною призеркою стала Дар'я Доля. Дівчина здобула дві чисті перемоги, але в фіналі поступилася більш досвідченій суперниці з Чернігівщини Анні Казаковій.

Друга медаль в актив нашого клубу додалась у тій же ваговій категорії -78 кг. Катерина Човгун здобула перемогу на старті змагань, але в півфіналі поступилась майбутній чемпіонці Анні Казаковій. Далі наша дзюдоїстка в бронзовій сутичці перемогла киянку Марину Сакару.

Вітаємо наших дівчат, а також тренерську групу у складі: Григорій Король, Георгій Гавриш, Олександр Темураєв, Андрій Блошенко, Анатолій Дрога!