Гірський збір команди Олександра Остроуха в Славському

Скрольте вниз

Команда спортивного клубу ДЗЮДО ДНІПРО та тренера Олександра Остроуха вперше виїхала на гірський збір. 
Місцем базування обрали селище міського типу Славське Львівської області. Воно розташоване на висоті 590 метрів над рівнем моря в мальовничій долині, де зливаються дві річки – Славка і Опір. Також селище оточене горами Високий Верх (1240 метрів над рівнем моря), Тростян ( 1232 метри), Маківка (-933 метри) та іншими.
 
До команди увійшли 21 спортсмен віком від 7 до 14 років. Програма збору була традиційною для дзюдоїстів: зарядка, пробіжки, купання в гірських річках, ігрові види спорту, тренування в кімоно, вправи загально-фізичної підготовки. Оскільки селище знаходиться в оточенні гір, то діти багато часу – по 3-4 години щодня - проводили в піших походах на вершини Тростян, Погар та інші, а також бігали гірськими стежками. Відвідували й різноманітні екскурсії.
 
- Раніше традиційним місцем для літніх зборів було курортне село в Херсонській області Залізний Порт, що на узбережжі Чорного моря. Туди привчив нас їздити ще мій тренер Олександр Олександрович Лєнков. І так ми й не змінювали цій клубній традиції. Але змушені були пропустити літні збори в 2021 році під час пандемії коронавірусу та в 2022 через війну. Цього року вже вирішили виїхати кудись, трохи відволікти дітей від війни. Улюблений Залізний Порт, нажаль, тимчасово  окупований. Тож вирушили в більш безпечну Західну частину України. І Славське дуже сподобалось, - розповів клубному сайту тренер СК ДЗЮДО ДНІПРО Олександр Остроух.
 
Більше ФОТО з тренувального збору команди в Славському на Львівщині дивіться у наших соцмережах.