Підсумки тренувальних таборів в Вижниці та Царичанці

Скрольте вниз

Влітку вихованці нашого спортивного клубу традиційно гарно відпочивають, і водночас посилено готуються до нового навчального року й осінніх змагань.
Вже два тренувальні табори за плечами у вихованців наших тренерів Іллі Чимчиурі, Олексія Чуприни та Сергія Попова. 
 
Спочатку хлопчики та дівчатка 2012-2013 років в червні вирушили до міста Вижниця Чернівецької області. Під керівництвом тренера Іллі Валікоєвича 25 юних спортсменів зосередилися на відшліфовці різноманітних технічних елементів. Це було головною метою збору. У вільний час діти відпочивали: підіймалися в гори, смачно їли, максимально багато часу проводили на свіжому повітрі. І так 10 днів.
 
Після тренувального табору в Вижниці більшість юних дзюдоїстів та дзюдоїсток вирішили приєднатися й до наступного збору, який пройшов вже на території Дніпропетровщини. 
З 22 червня до 2 липня півсотні дітей різного віку (від 2009 р.н. та старші) під керівництвом Іллі Валікоєвича Чимчиурі та Віктора Олексійовича Чуприни розташувалися на одній з баз відпочинку селища Царичанка що на річці Оріль. Головною метою цього тренувального табору було оздоровлення – футбол, пляж, річка, різноманітні спортивні ігри та багато іншого. Як розповів клубному сайту Ілля Чимчиурі, на початку серпня ще одна група його підопічних планує провести тренувально-оздоровчий збір в Царичанці.
 
А ось більш досвідчені спортсмени клубу, переможці та призери різноманітних чемпіонатів України та Всеукраїнських змагань, відправляються до Хорватії на  XIV міжнародний тренувальний табір в Селце (Цриквениця). Там, за попередньою інформацією, буде близько 400 учасників з 30 країн світу відразу кількох вікових дивізіонів – U12, U14, U16, U18 та дорослі. 
Україна буде представлена не тільки спортсменами нашого клубу та інших клубів Дніпра – готуються гарно попрацювати на хорватських татамі дзюдоїсти та дзюдоїстки з Чернівців, Києва та інших міст. Робота планується у режимі дворазових щоденних тренувань з 9 до 16 серпня.