30 квітня та 1 травня в Хмельницькому проходив чемпіонат України з дзюдо серед хлопців та дівчат до 16 років. За перемогу боролися 570 учасників з 22 областей України.
Збірна Дніпропетровської області виборола на цих змаганнях 7 нагород: 1 золота, 2 срібла та 4 бронзи. Три нагороди в скарбничку команди поклали вихованці спортивного клубу «Дзюдо-Дніпро».
Срібло виборола Діана Карабаєва (+63 кг), бронзу - Давид Дерей (-46 кг), які тренуються під керівництвом Іллі Чимчиурі, Олексія Чуприни, Сергія Попова.
Ще одну бронзу здобув Путнін Георгій (-66 кг). Хлопця тренують Григорій Король, Георгій Гавриш та Олександр Остроух.
Вітаємо наших спортсменів та тренерський штаб клубу з успіхом на чемпіонаті України U16 та бажаємо подальших успіхів!