Тимофій Гололобов виграв відбір на Чемпіонат Німеччини

Скрольте вниз

Один з найперспективніших молодих спортсменів, вихованців СК"Дзюдо-Днепр" та тренерів Григорія Короля й Георгія Гавриша Тимофій Гололобов наразі продовжує тренуватися в Німеччині.

Минулих вихідних дзюдоїст взяв участь відразу в двох відбіркових змаганнях до національного Чемпіонату Німеччини.
24 вересня в першості Північної Рейн-Вестфалії серед кадетів (166 учасників), яка проходила у місті Герне, у вазі до 90 кг Тимофій став чемпіоном. Таким чином, він кваліфікувався на Чемпіонат Німеччини U18, який пройде у Лейпцігу в жовтні.

А наступного дня в юніорській першості землі Північна Рейн-Вестфалія (88 учасників), що проходила у місті Люнен, Тимофій Гололобов став срібним призером, на цей раз у вазі до 100 кг. Тут хлопець зміг кваліфікуватися на Чемпіонат Німеччини U21, що пройде у Франкфурті 15-16 жовтня.

Відзначимо, що перший місяць осені став дуже врожайним для цього борця. 18 вересня Тимофій також виграв міжнародний турнір Kreis Pokal TURNIER U21. Золото дісталось дзюдоїсту із Дніпра у вазі до 90 кг.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів на німецьких татамі.