В Дніпрі пройшло відкрите тренування до Олімпійського дня

Скрольте вниз

Ранкове п'ятничне тренування у спортивному залі на Мазепи пройшло у відкритому форматі. Цього дня на татамі окрім звичних занять пройшов також урочистий захід, започаткований НОКом України та присвячений Всесвітньому Олімпійському дню. 
 
Дату відзначатимуть 23 червня, але спортивні  урочистості проходитимуть в Україні, та в нашому регіоні цілий місяць. Девіз цьогорічного святкування "Передай вогонь перемоги".
 
Ініціативу Національного Олімпійського комітету України в Дніпрі підхопили обласна КДЮСШ з олімпійських та неолімпійських видів спорту та її директор Денис Біліченко та обласний Центр Олімпійської підготовки та його директорка Оксана Вілентко. Спільними зусиллями вони й організували та провели відкрите тренування з дзюдо.
 
Олімпійський день на татамі відвідали почесні гості: в.о.начальника управління молоді і спорту ДніпроОДА Юлія Скляр, начальниця управління з питань культури та спорту Дніпропетровської облради Лілія Гиренко, срібна призерка Олімпійських ігор в Атланті 1996 з веслування академічного, директорка ОШВСМ Діна Міфтахутдінова та багато інших.
 
В заході взяли участь близько 60 юних спортсменів, тренерів, ветеранів дзюдо. Вийшов на татамі й Президент Федерації дзюдо України, голова Відділення НОК України в Дніпропетровській області Михайло Кошляк. Він побажав всім міцного здоров'я та олімпійських перемог та вручив пам'ятні олімпійські сувеніри з емблемою НОКу України.
 
- Гарна ініціатива обласних КДЮСШ та Центру Олімпійської підготовки з дзюдо. 
Молодці організатори та всі, хто долучився - тренери, юні спортсмени та наші потужні дзюдоїсти-майстри, медіа, друзі, почесні гості. Гарний день.Чудова мотивація для молоді. Рухаємось далі, - поділився враженнями Михайло Анатолійович.
 
Директор ОКДЮСШ Денис Біліченко передав символічний смолоскип "Вогонь Перемоги" легендарній спортсменці Діні Міфтахутдіновій, яка пообіцяла передати його за кілька днів нашим веслувальникам.
 
Нагадаємо, що 21 червня Олімпійський день відзначатимуть у Дніпрі. Це буде великий спортивний захід, організований Відділенням НОК України в Дніпропетровській області. Він пройде на базі однієї з місцевих спортшкіл за участі представників олімпійських та неолімпійських видів спорту. Готується взяти участь в святкуванні й команда Федерації дзюдо Дніпропетровської області.