В Полтавській області проходить ще один збір СК "Дзюдо Дніпро"

Скрольте вниз

Завершується навчально-тренувальний збір команди 15-17-тирічних спортсменів СК "Дзюдо Дніпро" на Полтавщині. До нового сезону хлопці та дівчата готуються під керівництвом тренерської групи: Тетяна Гавриш, Григорій Король, Георгій Гавриш. Збір розпочався ще 7 серпня, а завершиться 16 серпня.
 
- Минулого місяця тренувалися тут з молодшою групою. Тепер - зі старшими. В складі команди працюють, в тому числі, ті хлопці та дівчата, які вже мають медалі з чемпіонатів України, боролися на Кубках Європи в складі національної збірної. Це Дар'я Доля, Ангеліна Карпухова, Даніїл Должанський, Катерина Човгун, Владислав Лисенко, Єгор Баленко та інші. Головне завдання - привести в належний стан функціональну та фізичну форму наших молодих спортсменів перед новим сезоном, - розповів клубному сайту СК "Дзюдо-Дніпро" тренер Георгій Гавриш.
 
В програмі НТЗ рухливі ігри, кроси, футбол, баскетбол, плавання, індивідуальна робота з гумою, вправи в кімоно. Щодня у наших юних спортсменів зарядка та 2 тренування. Звісно, не забувають й про відпочинок.
Після повернення додому запланований відпочинок 4 дні, далі тренування продовжаться на татамі.
Вже 2 вересня перший старт - Чемпіонат Дніпропетровської області серед молоді. А далі молодіжний Чемпіонат України та Чемпіонат України серед молодших кадетів.
 
Більше фото з тренувального збору шукайте в ГАЛЕРЕЇ нашого сайту.