Пишаємось нашими: новини з європейських татамі

Скрольте вниз

Протягом минулого місяця на турнірах з дзюдо в різних країнах Європи боролись і перемагали й юні вихованці нашого спортивного клубу. Тож, до вашої уваги невеличкий огляд останніх досягнень представників СК "Дзюдо Дніпро".

• 11 й 12 травня в австрійському Цельтвегу проходив Кубок Австрії з дзюдо для всіх вікових дивізіонів. В змаганнях взяли участь більше тисячі спортсменів з 16 країн.

В віковому дивізіоні U10 вихованець нікопольського відділення СК Дзюдо Дніпро Олександр Фельдман завоював бронзу у вазі -30 кг.

В віковому дивізіоні U21 бронзу здобув ще один вихованець нашого клубу Іван Кошляк.

• Єфим Гололобов виграв змагання у ваговій категорії до 72 кг Paderborn Kreis Pokel Turnier. Дзюдоїст виступав у віковому дивізіоні U15. Змагання проходили в німецькому Падерборні 27-28 квітня.

• Котляренко Данило став переможцем  турніру The Night Store Trofee в ваговій категорії до 55кг. Змагання проходили 20 й 21 квітня в бельгійському місті Люммен.

Вітаємо хлопців з черговими нагородами, дякуємо за підготовку тренерам!